Schodisková plošina LOGIC

Schodisková plošina LOGIC je bezbariérové zariadenie určená pre imobilné osoby, ktoré sa vyznačuje svijom moderným prevedením a veľmi príjemným dizajnom, a ktorý pôsobí na schodisku nenápadne a nadčasovo. Umiestnenie tejto plošiny je možné v interiérových, ale aj v exteriérových podmienkach.

Schodisková plošina LOGIC patrí medzi samoobslužné zariadenia, ktoré dokáže ovládať aj uplne samostatne osoba, pre ktorú je určené. Ovládanie je možné za pomoci tlačidiel umiestnených priamo na schodiskovej plošine, alebo pomocou ovládača, ktorý je ku plošine pripojené káblom.

Fotogaléria produktu

Pomôžeme vám bezplatne získať štátny finančný príspevok pre ŤZP.

Bezpečnosť

Veľkou výhodou tejto schodiskovej plošiny Logic, je náhradný zdroj (ukrytá batéria), vďaka ktorej je možné používanie plošiny aj v podmienkach pri výpadku elektriny. Schodiskový výťah je napájaný na nízke napätie, ktoré zaručuje bezpečnosť aj v blízkostí detí, ako sú napríklad školy, domácnosť, alebo verejné priestory.

Schodisková plošina LOGIC – Inštalácia

Vodiacu koľajnicu pri tomto type plošiny je možné umiestniť/ukotviť do steny, alebo do schodov pomocou samostatných stojok.

Certifikáty

  • Zodpovedá európskej smernici 2006/95/EC o nízkom napätí
  • Zodpovedá európskej smernici 2004/108/EC o elektromagnetickej
    kompatibilite
  • Zodpovedá európskej smernici 2006/42/EC o strojných zariadeniach

Schodisková plošina LOGIC sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a to aj pri nadpriemernom dennom používaní. Preto by nemala chýbať na ktoromkoľvek mieste, kde potrebujete prekonávať denno-denné prekážky v otázkach mobility a presunu imobilnej osoby po schodoch, ktorá je odkázaná na invalidný vozík.

Cena schodiskovej plošiny

Realizovateľnosť a cena inštalácie schodiskovej plošiny môže byť pomerne variabilná, nakoľko existuje veľa možností realizácie. Preto nás kontaktujte na našej bezplatnej infolinke, kde vám vypracujeme projekt a jeho zameranie úplne bezplatne.