Schodisková plošina V65

Schodisková plošina V65 je schodiskový výťah, ktorý je určený pre všetky imobilné osoby, ktoré potrebujú prekonávať bariéry na invalidnom vozíku. Schodisková plošina sa pohybuje na šikmej dráhe a dokáže prekonávať schodiská s variabilným sklonom i smerom. Plošina V65 je k dispozícii v troch modeloch:

Štandard – s rozmermi 830x770mm a ktorá slúži na schody s obmednými priestormi na pristátie.
Veľký – s ideálnou veľkosťou pre invalidné vozíky o rozmere 1050x770mm. Určená je pre osobitné priestorové požiadavky.
ExtraVeľký – nadrozmerná veľkosť plošiny o rozmere 1250x800mm, ktorá uspokojí všetky potreby pohybu.

Máte záujem o tento typ šikmej schodiskovej plošiny?

Zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060 a my vám radi a bezplatne vypracujeme projekt.

Fotogaléria produktu

Pomôžeme vám bezplatne získať štátny finančný príspevok pre ŤZP.

Tiché a úsporné prevedenie, ktoré je bezpečné

Vďaka nenápadnej jednotke najnovšej generácie plošiny, zaručuje svojim prevedením vynikajúcu úsporu energie. Schodisková plošina V65 totiž dobíja svoje batérie už pri klesaní, čím zachováva bezkonkurenčnú úroveň z komfortu a tichého chodu. Súčasťou schodiskovej plošiny sú aj diaľkové ovládače a jeden odnímateľný ovládač na kábel, pomocou ktorých sa plošina dá veľmi jednoduco ovládať. Imobilná osoba tak bude maximálne samostatná pri jej každodennom používaní, keďže plošina je plne smaoobslužná, čoho dôkazom je aj jej automatické sklopenie a ochranné tyče s nájazdovou rampou. Schodisková plošina V65 je žiadaná najmä pre svoje unikátne napájanie 24V DC. To zabezpečuje napájanie ukryté vo vodiacej kolajnici, vďaka čomu sa na plošine nenachádzajú žiadne odkryté káble s vysokým napätím. Plošina je rovnako poháňaná batériou, ktorá slúži ako núdzový zdroj pri prípadnom výpadku eletrickej energie.

Inštalácia

Schodisková plošina nevyžaduje stavebné úpravy. Je vhodná na vnútorné, ale aj vonkajšie použitie a vďaka svojim konštrukcným vlastnostiam garantuje maximalnú trvácnosť a najlepší výkon za ideálnych finančných podmienok.

Cena schodiskovej plošiny

Cena schodiskovej plošiny pre imobilných sa vypočítava podľa dĺžky vodiacej koľajnice, rozmeru plošiny, vybavenia, príslušenstva, ale aj funkcionality zdvíhacej plošiny. Preto pre presné vypočítanie ceny takéhoto projektu nás kontaktujte na nšej bezplatnej infolinke, kde vám bezplatne zameriame a pripravíme projekt na mieru.