Šikmá schodisková plošina V64

Šikmá schodisková plošina V64, alebo schodiskový výťah ako ho niektorí z vás zvyknú volať, slúži primárne pre imobilné osoby, ktoré sú odkázané na invalidný vozík. Ide o zdvíhacie zariadenie, ktorého každodenné využitie pomáha prekonávať priame – jednoramenné schodiská až do maximálnej vzdialenosti 25 metrov. Schodisková plošina je k dispozícii v troch modeloch:

Štandard – s rozmermi plošiny 830x770mm, ktorá slúži najme na schody s obmedzenými priestormi na pristátie.
Veľký – so šírkou plošiny 1050x770mm pre invalidné vozíky s osobitnými priestorovými požiadavkami.
ExtraVeľký – s nadrozmernou veľkosťou plošiny 1250x800mm, na uspokojenie všetkých potrieb pohybu.

Fotogaléria schodiskovej plošiny V64

Pomôžeme vám bezplatne získať štátny finančný príspevok pre ŤZP.

Šikmá schodisková plošina V64 a jej inštalácia

Plošina sa pohybuje na schodisku po šikmej dráhe a plošinu je možné inštalovať do interiérov, ale aj exteriérov. Inštalácia si nevyžaduje stavebné úpravy, aleob priame zásahy do schodiska. Vodica koľajnica schodiskovej plošiny LOGIC je ukotvená priamo do steny, alebo za pomoci stojok do schodov.

Súčasti zdvižnej plošiny

Súčasťou schodiskovej plošiny V64 sú aj dva ovládače na diaľkové ovládanie hornej a dolnej stanice, pomocou ktorých je možno plošinu privolať, odosielať a odklápať pre nástup imobilnej osoby. Ovládač je umiestnený priamo na schodiskovej plošine a vďaka jeho prepojeniu cez kábel s konektorom je možná, aby prepravovaná osoba, alebo jej sprievod, mohol tento ovládač držať v rukách pre zabezpečenie komfrotnej jazdy. Schodisková plošina je maximálne samoobslužné a intuitívne zdvíhacie zariadenie, vďaka čomu bude imobilná osoba maximálne smaostatná a to aj vďaka motorickému ovládaniu podlahy v nadštandardnom dodaní.

Táto zdvíhacia plošina je plne certifikovaná

  • Zodpovedá európskej smernici 2006/95/EC o nízkom napätí
  • Zodpovedá európskej smernici 2004/108/EC o elektromagnetickej
    kompatibilite

  • Zodpovedá európskej smernici 2006/42/EC o strojných zariadeniach

Dizajn

Vodiaca koľajnica schodiskovej plošiny LOGIC je úsporná na priestor a dizajnovo veľmi estetická. Vďaka svojej hrúbke iba 10cm, bezproblémovo zapadne do akéhokoľvek priestoru. Dizajn je veľmi detailne spracovaný a preto pôsobí moderne a elegantne zároveň. LOGIC je známy po celom svete, ako jedna z najkvalitnejších a najobľúbenejších šikmých plošín vôbec.