Vyskúšajte Aritco 3D štúdio

Velcon ako výhradný dovozca jedného z TOP výrobcov zdvíhacích plošín, švédskej spoločnosti Aritco, Vám ponúkame možnosť vyskladať si vlastný domáci výťah. A to v 3D realite!

Aplikáciu Aritco 3D studio nájdete na tejto adrese: https://liftguide.aritco.com/

aritco-3D

Čo všetko ponúka?

Možnosť výberu farebného prevedenia, typu opláštenia výťahu, dverí, podlahy a ďalších zaujímavých detajlov. Počas konfigurácie si môžete vyskúšať otváranie dverí, vstúpenie do plošiny a to na viacerých podlažiach. Vizuál je možný vidieť v kuchyni, obývačke a v garáži a to dokonca aj pri zvolení dňa či noci. Vami vyskladaný domáci výťah je následne možné uložiť, vytlačiť a bezprostredne kontaktovať dodávateľa, našu spoločnosť Velcon spol. s r.o.

Táto úžasná aplikácia je skvelou možnosťou pre nás ale aj pre Vás ako získať jasnú predstavu o tak výnimočnom produkte akým je zvislá zdvíhacia plošina Aritco. Preto neváhajte a vyskúšajte to. Stiahnite si potrebný ovládač a v spustenej aplikácií nájdite to svoje riešenie.

Viacerí z našich zamestnancov už majú svoj ideálny virtuálny výťah. A čo Vy?


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“