Potrebujete vyriešiť bariéru, ale máte obavy z vonkajších a poveternostných podmienok?

Práve pre takéto prípady bola navrhnutá zdvižná plošina STRATEGOS.

Z akého materiálu je plošina?

Táto vertikálna plošina je už v základnej verzii kompletne pozinkovaná a v rozšírenej verzii v prevedení nerez. Obe materiálové prevedenia majú vďaka výborným antikoróznym vlastnostiam dlhodobú životnosť a bezproblémovú prevádzku aj pri nízkych vonkajších teplotách. Na Slovensku dnes teploty v zime dosahujú značne mínusové hodnoty a preto je dôležité mať produkt, ktorý je odolný voči takýmto výkyvom. Máme mnoho spokojných zákazníkov, ktorých skúsenosti s používaním plošiny Strategos Vám na želanie sprostredkujeme.

Pri STRATEGOSe sa vám nemôže stať, že by šachta skorodovala. Tento typ plošiny ju totiž nepotrebuje. STRATEGOS patrí do skupiny zdvíhacích plošín bez opláštenia. Využitie je univerzálne pre zvýšené podlažia, ale aj pre poschodia, pri ktorých výška nepresahuje 3 metre. Pohon plošiny zabezpečuje frekvenčný menič ovládaný elektromotorom, ktorý súčasne pôsobí na dve večné skrutky a matice. V tomto prevedení možno hovoriť, že ide o unikátny a zároveň veľmi spolahlivý systém.

Bezpečnosť a jednoduchá montáž nadovšetko!

Všetky bezpečnostnostné prvky sú pre SRATEGOS samozrejmosťou. Nepotrebuje vytvoriť do zeme žiadnu priehlbeň, stačí rovný a stabilný povrch. Pokiaľ takýto pevný rovný povrch nemáte, zabezpečíme na kľúč stavebné úpravy, inštaláciu a revíziu zdvíhacieho zariadenia.

Montáž plošiny je taká ľahká, že ju zvládneme realizovať už v priebehu jedného pracovného dňa. Plošinu potom stačí len pripojiť do elektrickej siete a možno ju začať okamžite používať.

Nechajte si vypracovať bezplatný projekt na mieru

Stačí, keď sa nám ozvete na bezplatnú infolinku: 0800 199 060, alebo napíšete na velcon@velcon.sk.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“