Pozrite sa na využitie zdvíhacej plošiny Aritco 4000

Nachádzate bariéry na miestach, ktoré sú sprevádzané úzkymi schodami alebo hľadáte čo najkomfortnejšie riešenie prepravy vozičkára? Zvislá plošina Aritco je potom naideálnejším riešením takejto výzvy.

Pozrite si naše nové video o Zvislej zdvíhaciej plošine Aritco 4000, ktorá vám alebo vašim blízkym môže značne uľahčiť život. Pripravili sme pre vás pohľad dovnútra budovy, v ktorej sme zdvíhaciu plošinu nedávno inštalovali.

Zdvíhacia plošina predovšetkým pomáha imobilným osobám, alebo vozíčkárom, aby sa dostali na vyššie poschodia budov, bytov a zariadení. Umiestňujú si ju však aj ľudia do svojich rodinných domov s viacerými podlažiami, aby im slúžila ako výťah. Vo väčšine prípadov využívali obytné domy, bytové či iné zariadenia výťah na schody, čo však zaberalo veľa miesta pre chodcov, ktorí chodili po schodoch. Preto je toto riešenie a umiestnenie výťahu ako plošiny z praktického hľadiska lepšie. Velcon ponúka obidve možnosti – schodiskovú plošinu aj zvislú plošinu. Avšak záleží od individuálnych potrieb ľudí, ktoré riešenie je pre nich to najvhodnejšie.

 

 

Ak by ste mali záujem o vypracovanie bezplatného projektu zvislej zdvíhacej plošiny, tak nás neváhajte kontaktovať na bezplatnom telefónnom čísle 0800 199 060. Prídeme priamo k vám, a celkom zadarmo vám navrhneme ten najvhodnejší spôsob inštalácie zdvíhacej plošiny.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“