Pozrite si, ako prebehla nedávna inštalácia šikmej schodiskovej plošiny vo verzii SLIM

Tiež ste sa občas stretli s priestormi, ktoré si vyžadovali inštaláciu šikmej schodiskovej plošiny, ale priestory nepatrili medzi tie najväčšie?

Aj pre takéto prípady existuje šikmá schodisková plošina SLIM pre imobilných s variabilnou dráhou a teda vodiacou koľajnicou. Plošina na schody v prevedení SLIM je unikátna svojimi priestorovými možnosťami a rozmermi. Je možné ju inštalovať na užšie schodiská a tiež strmé schodiská. Jedinečnosťou tohto zdvíhacieho zariadenia je aj možnosť vytvorenia „negatívnej zákruty“, pokiaľ nie je možnosť inštalácie dráhy okolo zábradlia.

Ak ste doteraz nemali vhodné riešenie na vaše schodisko, tak nám neváhajte zavolať, alebo nám napíšte email na velcon@velcon.sk. Bezplatne a nezáväzne vám zameriame vaše schodisko a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie na mieru. Ku schodiskovej plošine SLIM samozrejme poskytujeme kompletný záručný a pozáručný promptný servis a revízie.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“