Modernizácia rodinného domu za pomoci šikmá plošiny Logic v okrese Námestovo

Modernizácia rodinného domu za pomoci šikmá plošiny Logic v okrese Námestovo

Tentokrát by sme vám radi predstavili inštaláciu, ktorú sme realizovali pred 1 – 2 rokmi. Ide však o krásny príklad našej práce, kde vám ukážeme, ako sa dajú uskutočniť podobné debarierizačné riešenia pri rodinných domoch. Ako si môžete všimnúť na samotných fotografiách, klient v tomto prípade spravil hneď na začiatku najzásadnejšiu rekonštrukciu, vďaka ktorej vznikol nový vchod i schodisko.

Úloha pri návrhu výťahového riešenia bola jasná

Našou úlohou bolo vymyslieť projekt, ktorým by sme debarierizovali schodisko a plne ho sfunkčnili. Keďže klient je každodenne odkázaný na invalidný vozík, nič iné ako šikmá plošina neprichádzalo do úvahy. Najlepšou a najideálnejšou schodiskovou plošinou bol práve model Logic, ktorý patrí medzi najšikovnejší výťah v našej ponuke. Pýtate sa prečo? Základnou predispozíciou sú jeho vlastnosti, no najmä, praktické rozmery.

Vyladená plošina a projekt do najmenšieho detailu

Pri prezeraní fotografií ste si mohli všimnúť, ako presne na milimetre sa prepojila samotná dráha s funkciou výťahu, ktorý v hornej stanici zastavuje akoby vo vzduchu. Avšak, výstupná časť je dôkladne vymeraná do roviny hornej podesty, aby bol výstup pre klienta bezpečný a plynulý.

Klient ešte následne dorábal zábradlie, ktoré je jedným z architektonických prvkov predstavujúcich celkovú funkčnosť a istotu pri presúvaní. Zabezpečenie a výber zábradlia bol už v réžii klienta, ktorý to vymyslel na výbornú. Toto zdvižné zariadenie je unikátnym výťahom svojho druhu. Predstavuje pokrok v danej oblasti, jednak po technickej stránke, ako aj v rámci bezpečnosti a dizajnového prevedenia. Na plošinu sa môžete dokonale spoľahnúť i pri jej nadmernom každodennom používaní.

Cena schodiskovej plošiny

Predpokladáme, že hneď v úvode vás bude zaujímať cena schodiskovej plošiny. Tá však závisí od viacerých jej vlastností. Pýtate sa, akých? Na mysli máme práve konfigurácie, ktoré do finálnej ceny vstupujú, ako napríklad: dĺžka vodiacej koľajnice, počet a typ zákrut, parkovacie zákruty, spôsob kotvenia a podobne.

Bezplatná obhliadka

Vieme vám však pripraviť cenovú ponuku, samozrejme bezplatne. Rovnako vám tak prídeme zadarmo zamerať projekt, neváhajte preto využiť našu obhliadku, kde vám poradíme a spoločne vytvoríme to najlepšie riešenie.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“