Šikmá plošina Logic pre rodinný dom v Bánove

Rodinný dom so schodiskovou plošinou

 

Inštalácia v obci Bánov dopadla na výbornú. V rodinnom dome sa nám podarilo prekonať pár schodov a vyriešiť tak bezbariérový vstup do domu, čo určite skvalitní, ako aj zjednoduší život nášmu klientovi.

Plošina v rôznych rozmeroch

Ako môžete vidieť aj na fotografiách, ide o pomerne úzky vstup do domu. Svedčí o tom neširoké schodisko, ako aj samotné vstupné dvere. Preto bolo nutné brať do úvahy tento fakt, ktorý hral pri výbere schodiskového výťahu významnú rolu.

Bezbariérový vstup do domu sme tak docielili práve výberom schodiskovej plošiny Logic, ktorá je dostupná vo viacerých rozmeroch, resp. šírkach. Poradila si aj s týmto prístupom, ktorý bolo nutné zvážiť aj z hľadiska ľahkej a nenáročnej mobility v jej bezprostrednom okolí.

V prípade, ak disponujete extrémne úzkym schodiskom, nemusíte mať obavy, keďže inštaláciou schodiskovej plošiny Logic dokážeme priestory debarierizovať takmer za každých okolností.

A niečo navyše

Okrem samotného vytvorenia bezbariérového prístupu pre klienta sa zároveň automaticky aj predĺžilo zábradlie, ktoré môže byť v budúcnosti nápomocné aj starším členom domácnosti. Chtiac-nechtiac tak môže toto zdvižné zariadenie spĺňať viacero praktických účelov, čo mnohí členovia domácnosti len ocenia.

Výťahové riešenie odolné do každého počasia

Hneď na prvý pohľad možno zbadať vysokú odolnosť kompenzačnej pomôcky pre imobilných, čo značí samotné materiálové riešenie plošiny. Nemusíte mať preto obavy z prípadných nepriaznivých poveternostných podmienok či iných nástrah.

Plošina je vhodná ako do interiéru, tak i exteriéru, má vysoké antikorózne a vodeodolné vlastnosti (odolá aj čoraz častejším a výraznejším zmenám počasia). Šikmá schodisková plošina sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou i pri jej nadmernom dennom používaní.

Na detailoch nám záleží

Pri každej inštalácii dbáme na detaily, vďaka ktorým môže byť celok plne funkčný, efektný a kompaktný zároveň. V tomto prípade sme k plošine naprogramovali funkciu – tá má na starosti ramená, ktoré sa v hornej stanici otvoria len na jednej strane. Pýtate sa prečo? Dôvodom je práve bezpečnosť, aby bol imobilný človek istený a chránený pred pádom smerom na schodisko.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“