Video: Šikmá schodisková plošina Logic – ľahko dosiahnuteľné ciele

Šikmá schodisková plošina LOGIC

 

Vzhľadom na Váš veľký záujem o naše krátke komentované videá sme sa rozhodli predstaviť Vám touto formou najžiadanejšie produkty, na ktoré sa najviac pýtate. Porozprávajú a ukážu Vám ich v najnovšej sérií videí náš prevádzkový riaditeľ Radoslav Ferenc a obchodný zástupca Michal Gaštan.

 

Domáci výťah pre imobilných – vhodný i do chodu bežnej domácnosti

V priloženom komentovanom mini videu Vám naši chlapci predstavia zdvíhaciu plošinu na schody Logic. Ide o veľmi obľúbený debariérový výťah, ktorý svoje uplatnenie nachádza tak v interiéri ako aj v exteriéri.

Často ju inštalujeme do domácností, v ktorých sa nachádza invalidná osoba, keďže výrazne zjednodušuje presuny po rovných schodiskách v rámci domového či bytového priestoru. Je to samoobslužné zariadenie, avšak v prípade potreby výrazne  uľahčuje prácu aj prípadným ošetrovateľom či ostatným členom rodiny. Rovnako veľký záujem oň prejavujú aj rôzne verejné i súkromné inštitúcie, napr. domovy sociálnych služieb, domovy pre seniorov, či rôzne zdravotnícke zariadenia. V neposlednom rade sa nám ozývajú aj ľudia, ktorí si zariaďujú a prispôsobujú svoje rodinné domy a žiadajú si túto zdvíhaciu plošinu pre imobilných ako praktický domáci výťah na bežné každodenné prekonávanie poschodí.

 

Video: Šikmá schodisková plošina LOGIC

 

Všetky podstatné informácie si môžete vypočuť a pozrieť vo videu, tak Vás zbytočne nebudeme zaťažovať dlhými litániami. Prikladáme aspoň hlavné charakteristiky a výhody tejto pomocníčky:

 • samoobslužné zariadenie – samostatnosť invalidnej osoby,
 • znižovanie nárokov na personálne obsadenie na manipuláciu s osobou,
 • špičková kvalita,
 • vysoká bezpečnosť,
 • interiér, exteriér,
 • variabilnosť – možnosť prispôsobenia rozmerov plošiny podľa Vašich preferencií,
 • náhradný zdroj (batéria) – možnosť využívania tejto domácej výťahovej plošiny aj počas výpadku elektrickej energie,
 • dodávame ju skladom (tzn. veľmi rýchlo, neraz ihneď),
 • možnosť získania štátneho finančného príspevku.

 

Samozrejme, v prípade, že nad podobným zariadením rozmýšľate, treba sa nám ozvať. Obhliadku konkrétnych priestorov, kam by ste takýto výťah pre imobilných chceli inštalovať, spolu s cenovým návrhom pre Vás robíme zadarmo v rámci celého Slovenska. Pokiaľ zvažujete viaceré možnosti a neviete sa rozhodnúť, čo by pre Vás bolo najoptimálnejšie riešenie, pokojne nás tiež kontaktujte. Bezbariérové prístupy pre Vás vytvárame už skoro 20 rokov, radi Vám poradíme, odprezentujeme schodné riešenia, predebatujeme s Vami Vaše vízie a plány.

Veríme, že aktuálna situácia sa čím skôr upokojí. Akonáhle to bude možné, radi Vás privítame aj v našich showroomoch, kde Vám jednotlivé zariadenia vieme aj bližšie ukázať, necháme Vás vyskúšať si ich, naučíme Vás ako ich používať a zvážiť a odskúšať si, ktoré z nich je pre Vás najpohodlnejšie a najprínosnejšie.

Toto video sme točili v bratislavskom showroome na Račianskej ulici č. 77. Ale môžete nás prísť pozrieť aj do Vlkanovej (Banská Bystrica). Na oboch miestach pre Vám máme pripravené viaceré produkty umožňujúce bezbariérový prístup. A popri zdvíhacej plošine Logic si viete vyskúšať aj rôzne stoličkové výťahy, schodolezy, zdviháky a  pod..

Mnohí sa na nás obraciate aj s otázkami ohľadne možností požiadania o štátny finančný príspevok na zariadenia pre osoby ZŤP. Aj s takouto žiadosťou adresovanou na Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Vám vieme pomôcť. Neraz tak finálna cena zdvíhacej plošiny či iného zariadenia pre imobilných klesne na zvládnuteľné minimum a výrazne Vám tak uľahčí každodenný život.


  Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“